Wspólne gotowanie
po godzinach

Jeśli jesteś szefem, kierownikiem, liderem lub właścicielem firmy

Jeśli kierujesz zespołem ludzi – wiesz jak ważny jest zgrany dobrze rozumiejący się team. Zafunduj swoim pracownikom chwile zabawy i wspaniałej integracji. Zarezerwuj Studio i zaproś swoich pracowników na warsztaty kulinarne. Pod okiem Szefa Kuchni przygotujecie potrawy na wspaniałą biesiadę we wspólnym towarzystwie.

Zorganizuj event firmowy w studiu kulinarnym

Eventy firmowe to doskonała okazja, aby zintegrować pracowników, zarówno pasjonatów gotowania, jak i kompletnych amatorów w tym temacie. Szefowie Kuchni pokażą Wam jak przygotować 4-składnikowe menu ( przystawka , zupa , danie główne i deser). Możecie pracować w grupach, w parach lub zupełnie indywidualnie – my zadbamy abyście stworzyli na talerzach prawdziwe dzieła sztuki i aby nikt nie wyszedł głodny. Nie ma znaczenia jaką branże reprezentujesz, u nas każdy staje się Master Chefem.

Wynajmij studio kulinarne

Jesteś trenerem? Chcesz poprowadzić własne warsztaty? Szukasz miejsca na szkolenie lub chcesz połączyć cześć teoretyczną z praktyczną? A może myślisz o nakręceniu filmu reklamowego dla swojej branży?

Wynajmij Studio na godzinny lub na całe dniówki. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj dostępny termin.

Nasi Klienci

Chcesz zorganizować kulinarny event dla swojej firmy?

Napisz do nas